Derby je naše!

Dne 24.11. jsme se utkali s nově založeným klubem Wolves Přelouč FC. Jak je z názvu patrné, je to nový klub z našeho města, tudíž jsme i my znali hodně hráčů z tohoto týmu osobně. Utkání slibovalo emoce, dravost a velké množství soubojů.

První pětiminutovka se nesla v duchu boje o každý metr, Wolves na nás nalezli a snažili se nás trápit při rozehrávce, což se jim moc nevedlo, jak se nakonec ukázalo, jelikož to byl Jakub Černík, který otevřel jako první skóre ve 4. minutě utkání, když nejprve vystřelil na brankáře Štěpánka, ten první jeho pokus dokázal vychytat, ale následnou dorážku do šibenice už nikoliv – 1:0. O pár minut později se dostali hosté k největší šanci, když Chlumecký šel sám na brankáře Václavka, ale minul. Naše tempo jinak gradovalo a projevovalo se to i na výsledku. Druhý gól utkání si vstřelil vlastní hráč Wolves po našem rohu. Asistence šla za Davidem Munzarem. Vlci měli šanci na snížení v 15. minutě utkání z rohu, avšak vychytal je náš brankář. Nedáš – dostaneš, tak to zde platilo dvojnásob, protože jsme z následné akce vsítili branku – nejprve Forman nastřelil tyč, aby následně do prázdné brány v pohodě dal góla Černík. Po poločase jsme tedy vedli 3:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl druhý poločas nést v jiném duchu.

Druhý poločas jsme byli v utkání stále dominantní my. I když z kraje druhé půle měli první šanci Wolves, vychytal ji náš gólman a ihned z protiútoku jsme vstřelili gól do levého dolního rohu – autorem gólu byl Lukáš Heblík. Minuty přibývaly a s nimi i naše šance. Forman i Munzar měli šanci zvýšit skóre, ale neuspěli, a tak na 5:0 nakonec dal gól David Munzar z pokutového kopu. Na 6:0 zvyšoval stejný hráč, když nejprve zazdil úprk sám na brankáře, ale vše vynahradil následnou kličkou a parádní střelou do šibenice, Štěpánek neměl šanci. Na závěrečných 7:0 dal gól Panenkovským dloubáčkem Forman Robert. Konečný výsledek 7:0 a jasná dominance v utkání. Na konci zápasu ještě mohl zvýšit stav Petr Václavek z akumulovaných kopů, avšak minul.

Skvěle odehrané utkání, které jsme si užili před nejvyšší návštěvou kola, jak je již v Přelouči zvykem. Divákům mnohokrát děkujeme!

2.liga OFL Kolín: Juniors Přelouč FC 7:0 Wolves Přelouč FC

Branky: Černík Jakub 2x, David Munzar – 2x, Heblík Lukáš, Forman Robert, vlastní gól

Rozhodčí: Vosejpka – Ziegler, Diváků: 70, Poločas: 3:0

Žk: Nový Filip