Do druhé poloviny soutěže porážkou

Do druhé poloviny soutěže se překlopila i 1. okresní futsalová liga Kolín. Náš celek tentokrát v pozici hostujícího týmu se utkal se Startipem Řečany. S Řečany jsme první vzájemný zápas dokázali zvládnout.

I tentokrát jsme chtěli uspět, ale překážkou pro náš tým je počet zraněních, respektive absentujících. Výčtem chyběli: Oliva, Barták, Brunclík, Kasal, Munzar, Chaloupský. Do hry tak museli zasáhnout 3 hráči, kteří začínají s rekonvalescencí – Jakub Černík, Michal Bukovič, Jan Rajnet. První poločas pro nás začal nejhůře jak mohl, hned v úvodu zápasu dokázali domácí zužitkovat v gólový úspěch, konkrétně branku vstřelil nejlepší hráč domácích Lukáš Živný. Náš tým se prakticky po celý poločas k ničemu moc nedostal, za zmínku stojí pouze individuální akce Krejčíka, kterého vychytal Moravec. Další útoky se na nás valily, ale buď je zlikvidoval náš brankář, případně zablokovala střelu obrana. NA rozdíl dvou branek zvýšil Rozsévač po situaci dva na jednoho. Slibný rozdíl pouze dvou branek jsme udržet nedokázali, po lehkém zaváhání naší obrany skóroval minutu před sirénou Ludvíček, který neměl problém trefit prázdnou bránu.

View this post on Instagram

📸 Fotogalerie ze zápasu proti Startipu.

A post shared by Juniors Přelouč FC ⚫️🟡 (@juniors_prelouc_fc) on

 

Do druhé půli jsme tak šli s mankem tří branek. Začali jsme velice slibně, byli jsme na rozdíl oproti prvnímu poločasu aktivnější, lepší na míči a vypracovávali jsme si i šance. Bohužel pouze šance a nikoliv góly. Po dvou minutách to mohlo být 3:2, obě šance měl Michal Bukovič, který nejprve netrefil bránu v dobrém postavení a druhou šancí orazítkoval jenom tyč Startipu. I třetí střelu druhého poločasu měl na svědomí Michal, kterého zablokoval jeden z bránících beků Řečan. I Řečany měli své šance na gól, ale Ludvíčka i Živného vychytal brankář Václavek. Futsal nahoru dolu se hrál, a to se muselo líbit zejména divákům. Naší další šanci měl opět Bukovič, kterého vychytal z úhlu Moravec. Bohužel neproměňování šancí ve druhé půli byla naše křeč. Po hezké akci Rajneta a Formana ani tato dvojice nedokázala vstřelit gól. A když posléze Jan Rajnet šel sám na brankáře, tak jsme všichni netrpělivě čekali na branku, ta však nepřišla a skóre se neměnilo. Ani Řečany nedokázali lépe zužitkovat své šance, konkrétně Ludvíčka a Rozsévače vychytal náš gólman. Na 4:0 v 14. minutě druhé půli zvyšoval po tvrdé umístěné střele Lukáš Živný. Svůj hattrick Živný završil 3 minuty před koncem zápasu, když v situaci 1 na 1 si dobře poradil a vstřelil gól. Kosmeticky skóre zápasu upravil Michal Bukovič, který mohl nasázet v tomto zápase minimálně 5 branek. Ale tak či tak jsme se aspoň dočkali čestného úspěchu.

 

O zápasu vypovídalo to, že aktuální naše forma se nachází na tatam. Čtyřky hráčů mícháme, jak to jde, doplňujeme tým zraněnými hráči, a to se musí ukázat i na hřišti. Každopádně druhá půle byla od nás dobrá, věříme, že s takovým výkonem se bude dát Kutná Hora v domácím zápase porazit.

Utkání 1.ligy OFL Kolín: Startip Řečany n/L 5:1 Juniors Přelouč FC

Branky: Živný Lukáš 3x, Rozsévač Michal, Ludvíček Filip – Bukovič Michal

Rozhodčí: Pařez, Muller Diváků: 35 Poločas: 3:0

Sestava:

Václavek Petr, Forman ml. Robert, Bukovič Michal, Rosůlek Jindřich, Krejčík Roman, Heblík Lukáš, Rajnet Jan, Černík Jakub