Futsalový víkend Juniorů!

Nejnáročnější víkend našeho klubu Juniors Přelouč FC. Čekají na nás hned dva velice těžké zápasy.

 

Nejprve v sobotu 22.02.2020 vyzveme v přeloučské sportovní hale mužstvo Borky Liga. Náš první vzájemný zápas v Kolíně skončil 4:4, ačkoliv jsme měli výhodu vedení 4:1. Nezvládnuté utkání, respektive chybějící body by nám zajista nyní v tabulce pomohly. Na druhou stranu my se nesmíme na nic vymlouvat a pokud možno dnes předvést skvělý týmový výkon na hranici našich možností, abychom našli cestu k úspěchu. Proč na hranici našich možností? Odpověď je jednoduchá, naše mužstvo se potýká opět s absencemi, tudíž hráči, kteří nastoupí do utkání nebudou mít nic snadného a budou si muset sáhnout na dno svých sil.

Další utkání sehrajeme v neděli 23.02. od 18:30, kdy vyzveme ambiciozní celek SC Cobra Mladá Boleslav. Hráči z města automobilů mají famózní bilanci odehraných zápasů. Ze třinácti utkání prohráli pouze jedinkrát, jedinkrát remizovali a jedenáctkrát vzešli z utkání vítězně. Své utkání navíc dokázají zvládat ve velkém stylu, průměr 8,2 vstřelených branek na zápas dělá postrach z tohoto soupeře hned v úvodním kole středočeské části poháru FAČR. Nás alespoň může hnát touha v případě postupu zahrát si s vítězem ze zápasu Mazáci Přelouč/FK Kladno.

 

Jsou to poslední zápasy v přeloučské hale, tak přijďte si je s námi užít a rozloučit se s naší futsalovou sezónou!