Junioři společně proti koronaviru! Přispět můžou všichni

Aktuální situace zasáhla i náš tým a naše hráče. Prakticky všichni působíme v nějakém fotbalovém klubu, avšak jak jistě víte, tak všechny amatérské sportovní soutěže byly zrušeny. To byla i rána pro nás. Začali jsme přemýšlet nad tím, jak bychom mohli vypomoci v nouzovém stavu, který vláda ČR vyhlásila před měsícem.

Nám není lhostejná dnešní situaci, vážíme si všech, kteří přispívají svojí energií, nápady, potažmo i penězi k tomu, abychom co nejdříve zvítězili nad koronavirem, a proto jsme se rozhodli pomoci. Nemůžeme nyní rozdávat radost ani v hale, ani na fotbalových hřištích, ale můžeme všichni společně peněžně trochu pomoci.

Rozhodli jsme se jako jediný amatérský sportovní klub, že uspořádáme fiktivní futsalové utkání, a to 30. dubna 2020. V dávných dobách v poslední dubnový den končilo díky tradicím, jako je pálení čarodějnic či házení Morany do vody, všechno zlo, zima a neštěstí. My doufáme, že s postupem času veškeré zlo a šílenství, které přinesl koronavirus, také skončí. Cílem je vyprodat přeloučskou halu, která má kapacitu 250 lidí, avšak zakoupit vstupenek se může mnohem více, věříme, že překonáme metu, na kterou budeme všichni dohromady hrdí. Tímto i vyzýváme další sportovní kluby v našem regionu, které nemohou vykonávat sport, který tak milujeme, aby se zapojili do naší akce. Přispět může opravdu každý!

Zakoupením virtuální vstupenky na fiktivní utkání podpoříte dvě instituce, a to Univerzitu Pardubice a Pardubickou nemocnici, mezi které bude vybraná částka spravedlivě rozdělena. Studenti z Fakulty zdravotnických studií jsou nasazeni v nemocnicích, studenti z Fakulty chemicko-technologické vyvíjejí ochranné pomůcky, které následně dodávají do nemocnic. Cena jedné vstupenky je sto korun. Počet vstupenek na osobu není limitován.

Vstupenky jsou k zakoupení na následném odkazu:

Junioři proti koronaviru – zakup vstupenku v síti Ticketstream!

Do charitativní kampaně se zapojila také ticketová společnost Ticketstream, která prodej vstupenek zprostředkovává. V rámci podpory společného projektu se Ticketstream vzdal 50% poplatků (5 Kč) za zprostředkování prodeje.

Děkujeme všem, kteří společně s námi chtějí pomoci a investují svůj čas a peníze do boje, který svádíme všichni, a který musíme vyhrát. Společně to zvládneme!