Nová sezóna klepe na dveře!

Již se to blíží. V listopadu roku 2019 vše vypukne na novo jen s jedním zásadním rozdílem. Juniors Přelouč FC se představí v první okresní futsalové lize, kdy náš klub využil možnosti přímého postupu zásluhou druhého místa v ročníku 2018/2019 z druhé ligy.

Máme se také na co těšit, jelikož nás čeká hned několik parádních utkáních. Co soupeř, tak to pojem na Kolínsku ve futsale.

 • Libodřice – nejmladší účastník ze všech v první lize, avšak našemu klubu dobře známý. Minulý rok to byla pro tento klub premiéra v nejvyšší lize OFL Kolín a klub z Kolínska si nevedl vůbec zle. My si ho můžeme vybavit jako tvrdého soupeře, který nejde pro ránu daleko. V tomto utkání rozhodně budou planout emoce.
 • Borky Liga – jinak taky známý soupeř pod názvem „Real Kolín“. Tradiční účastník futsalových soutěží, dokonce i vítěz první ligy pár let dozadu. Minulý rok skončil beznadějně na posledním místě s pouze dvěma body na kontě.
 • Krampol Kolín – houževnatý soupeř, již se dá i říci, že tradiční, spoustu gólů můžeme vidět v jeho utkáních, uvidíme jak se nám bude dařit proti tomuto týmu.
 • Věšák Butabi – jedno z největších jmen první ligy, také zároveň jeden z nejstarších účastníků futsalových soutěží na Kolínsku. Skvělá umístění od prvního až po čtvrté místo každou sezónu dokazují, že tento tým nebude snadnou záležitostí pro nikoho.
 • Kutná Hora – nám dobře známe béčko, avšak v první lize narazíme na áčko z města horníků a máme se na co těšit. Přátelské zápasy s tímto klubem ukazují, že se jedná o velice futsalového soka a když se sejde celý tým, tak dokáže potrápit leckterý mančaft.
 • Baník Chvaletice – Další ze známých soupeřů pro nás. Jak víme, tak s rezervou jsme vždy vyhráli/prohráli pouze o jeden gól, nikdy v historii společných utkání nerozhodl větší rozdíl branek, přespolní derby, máme se na co těšit.
 • Startip Řečany – největší ze soupeřů, místní derby v hale v Přelouči, vítěz posledního ročníku 1. OFL Kolín. To vše vypovídá, že ani Startip nebude snadným soupeřem, ba naopak, možná vůbec tím nejzarytějším, kterého zdobí precizní obrana a smrtící útoky. Kvalitu Startipu odhalíme hned v prvním kole 16.11. v přeloučské hale.

 

Naši fanoušci se můžou těšit na servis na našich utkáních na jaký byli doposud zvýklí.

 • DJ na zápase – jeden hráč z našich řad si pro publikum připraví playlist o 10 skladeb, následně se uveřejní na klubovém spotify
 • Občerstvení na každém domácím utkání. 
 • V listopadovém vydání Roštu článek o našem futsalovém klubu včetně rozpisu utkáních. 
 • Tipovačka na našem Instagramu na všechna utkání první ligy – o hodnotné ceny. 
 • Pravidelné videosestřihy na našem YouTube kanálu z našich utkání.
 • Komentáře k utkání na našich webových stránkách + přiložené rozhovory hráčů.
 • Sociální sítě, webové stránky – všude aktuální informace. 
 • A také samozřejmě futsalová utkání plná gólů!

 

Výčet soupeřů, se kterými se utkáme v první lize napovídá, že se nebude jednat vůbec o lehkou sezónu. Ačkoliv co se nezdá může být. Můžeme jen překvapovat, jelikož na nás úhlavní tlak nebude. Třetí ročník futsalu se pro náš klub jisto jistě probouzí a vše vyznívá k tomu, že se máme na co těšit!