Představení soupeře – Kutná Hora „B“

Již prvního prosince se představíme v nové kutnohorské hale v mistrovském utkání proti místní rezervě N.P.C.  Zápas začíná od 11:00, a tudíž budeme opravdu rádi, když nás přijedete podpořit!

 

Co důležitého vědět o našem soupeři? Kádr byl takřka nezměněn oproti minulé sezóně, a proto víme, co nás může čekat. Minulý ročník jsme rezervu porazili 2x, nejprve v domácím zápase, to jsme nadělili Kutné Hoře k Mikuláši 8:1, aby jsme tento výsledek potvrdili i v jarní části, když jsme soupeře pokořili v 5:3. Přesto se slučí říci, že v Kutné Hoře nastala velká změna, a to výstavba nové haly, ve které jsme již hráli s Kutnou Horou v přátelském utkání, kdy jsme podlehli 2:5.

V této sezóně navíc Kutná Hora „B“ je neporažená, nicméně nutno říci, že ani jednou nevyhrála. Nejprve zachraňovala remízu doslova v posledních minutách zápasu proti Wolves Přelouč, kdy remizovala 4:4, aby v minulém kole tuto remízu potvrdila proti Nučicím, když s klubem pocházejícím z města UNESCO pouze srovnala na 5:5. Nučice přitom hrály v oslabení. Uvidíme sami, co nás čeká.

My věříme, že jedeme pro 3 body a posuneme se v tabulce opět směrem nahoru. Tak či onak, budeme rádi, když nás přijedete do Kutné Hory podpořit!

Rekapitulace zápasu z minulé sezóny: