Představení soupeře – SKP Kolín „B“

Máme zde novou rubriku – Představení soupeře.

Dnes jím bude SKP Kolín B, se kterým se popasujeme už tuto neděli 3. prosince 2017 od 19:50 ve sportovní hale Přelouč.

Oddíl futsalu při SKP Kolín vznikl v roce 2003 v návaznosti na ukončení činnosti futsalového klubu Deportivo Kolín, po kterém převzal místo v divizní soutěži. I po reorganizaci futsalových soutěží bojoval SKP Kolín v divizi A a patřil k týmům z předních příček tabulky. Po skončení sezóny 2006/2007 přijal nabídku a zaujal uvolněné místo ve 2. lize – západ. Dnes hraje SKP Kolín A divizi, B-tým hrajou 2. okresní futsalovou ligu Kolín. Zajímavostí je, že se futsal v SKP hraje od roku 2003, to bylo některým naším chlapcům teprve tři roky.

B-tým byl založen v roce 2014. Od této doby odehrál ve 2. okresní lize tři ročníky. Může se pyšnit skvělou bilancí: 24 výher, 5 remíz a pouhé 3 porážky. V posledních dvou letech disponoval průměrem vstřelených gólů na zápas v počtu 6,5. Tzn., že je tento tým velice ofenzivní, ale zároveň i skvěle brání, průměr mezi 2 – 3 obdrženými brankami na zápas z něj dělá zároveň i jednoho z nejlépe bránících týmů. Poslední dva roky právě tento tým vyhrál titul ve 2. okresní lize Kolín.

Poslední zápas dokázal SKP Kolín vyhrát nad Hero Kolín s výsledkem 7:2, kdy skórovali Slezák Lukáš (3x), Jehlička Aleš (2x), Soukup a Marek. Za nejlepšího hráče byl vyhlášen právě střelec hattricku Slezák. Je vidět, že nás nečeká žádné lehké utkání, nicméně my do něj půjdeme s odhodláním uspět a s vírou v dobrý výsledek!

Tudíž rekapitulace:

Soupeř: SKP Kolín „B“ – občerstvení v hale zajištěno! Událost na našem Facebooku → Událost

📅 03.12.2017 [neděle]
⏰ 19:50
📍Sportovní hala Přelouč.

 

Na závěr přinášíme rozhovor s forvardem Juniors Přelouč FC – Lukášem Chaloupským!

 

 • Ahoj, Lukáši! Rád bych se tě zeptal na to, jak se těšíš na svůj, a i obecně PRVNÍ domácí zápas týmu před přeloučským publikem?
  • Ahoj, na náš první zápas se velice těším, ostatně jako všichni v týmu.
 • Cítíš lehkou nervozitu? Přeci jenom má dorazit spousta fanoušků, kteří nás přijdou podpořit.
  • Tak určitě, bude to pro nás velká výzva se ukázat v co nejlepším světle.
 • Teď k těm divákům, tedy, jak jsem napsal výše, minulé kolo bylo vůbec nejvíce navštívené a měli na tom zásluhu i fanoušci z Přelouče. Myslíš si, že jich přijde alespoň stejně? Popřípadě přijdou i kamarádi, rodina z tvého okolí?
  • Rodina a kamarádi jsou samozřejmě pozvaní a doufám v to, že budou mít chuť se na nás jít podívat, speciálně i díky tomu, že má přijet velice atraktivní soupeř.
 • Tento víkend nás čeká soupeř SKP Kolín „B“. Asi jeden z možných nejtěžších soupeřů na začátek, když za poslední dva roky prohráli pouze třikrát. Z 26 utkání. Ohromující číslo. Dvakrát se stali mistry druhé ligy. To jsou velice úctyhodná čísla, co na to říkáš?
  • Samozřejmě jsou to ohromující statistiky, ale beru to jako výzvu ukázat co v nás je a že i s takovým soupeřem jako je tento, dokážeme uhrát pěkný zápas.
 • Jejich průměr na zápas vstřelených gólů se pohybuje 6,5, bude hrát v tomhle velice útočném utkání roli i naše obrana, jak si myslíš, že je možné takovéto mužstvo zastavit? Postavit autobus, či aktivní hra….?
  • Určitě aktivní hra. Nesmíme se bát hrát, nemáme co ztratit, ba naopak můžeme jen překvapit. Postavit takříkajíc „autobus“ a hrát na brejky určitě není to co bychom chtěli a měli hrát.
 • Minulý zápas odehráli s HERO Kolín, kdy si s nimi pohráli jako kočka s myší a vyhráli obrovským rozdílem 7:2. Věříš, že právě Junioři je zastaví?
  • Naděje je vždy, ačkoliv bude jen na nás, jak se na ně připravíme. Jsme sice nováčky v soutěži, ale nesmíme se „posrat“ z prvního zvučného soupeře.
 • O soupeři bylo už řečeno dost. Jak se s klukama připravujete na tento důležitý zápas?
  • Každý týden trénujeme, buď sami, nebo s Mázáky či Baníkem z Chvaletic. Je škoda, že spoustu z nás je na koleji nebo studuje daleko a jsou doma jen o víkendech. Avšak děláme, co můžeme, abychom se scházeli co nejvíce.
 • Poslední otázka, jak tipuješ utkání, které odehrajeme v neděli 03.12.2017!?
  • Nedovolím si tady tipnout výsledek utkání, ale věřím, že ukážeme, co v nás je.

 

Díky a někdy zase ahoj! 🙂