Představení soupeře – Věšák Butabi

V sobotu 11.01.2020 se naše mužstvo poprvé představí domácímu publiku v novém roce ve sportovní hale v Přelouči. Náš tým vyzve Věšák Butabi, aktuálního leadera tabulky 1.OFL ligy Kolín.

 

Věšák Butabi je jakýmsi pojmem, co se futsalu na Kolínsku týče, jakožto několikanásobný vítěz této soutěže s každoročním dobrým herním projevem. Jak je výše popsáno, tak Věšák vévodí naší tabulce, neboť v sedmi zápasech dokázal pětkrát vyhrát a připsal si pouhé dvě prohry. Největší sílou Věšáku je bezesporu útok, poněvadž tento celek ze všech týmu 1.ligy nastřílel nejvíce branek (47), což je průměr na zápas lehce pod 7. Naopak obrana Věšáku se nepyšní takovými čísly, celkem hráči obdrželi 32 branek. Největší útočnou sílou Butab je Dominik Veselý, který má na svědomí vstřelení deseti gólů v právě probíhající sezóně. Nás bude pravděpodobně i limitovat veliká absence hráčů na zápase. Uvidíme jak se s tím popasujeme, my věříme, že důstojně!

 

Zápas má výkop v 19:15 v přeloučské sportovní hale. Rozhodčími byli delegování Ziegler s Nekvapilem. Přijďte náš tým podpořit a užít si sobotní večer! Juniors Přelouč FC – Věšák Butabi

Utkání 1.ligy OFL Kolín: Juniors Přelouč FC -:- Věšák Butabi

Rozhodčí: Ziegler – Nekvapil

Výkop: 11.01.2020. od 19:15