S Kutnou Horou bez branky

Po zápase se Startipem se náš tým odhodlaně připravoval i na zápas proti Kutné Hoře. Chtěli jsme ve městě stříbra uspět a získat 3 body. Utkání se odehrálo ve stále nové moderní hale, vedle které mimo jiné roste před očima jedna další se speciálním povrchem pro futsal. Pro nás to tedy byla zároveň „malá rozlučka“ se stávající „velkou“ halou, protože, co máme informace, tak místní futsalový klub od příštího roku bude hrát ve zmíněné menší hale.

 

Na utkání jsme vycestovali v devíti lidech, tudíž brankář a dvě čtyřky do pole. Počet ideální.

Do utkání jsme chtěli vstoupit ze zodpovědné obrany, ale s tím rozdílem z předešlého utkání, že jsme chtěli diktovat tempo hry. To se prakticky od začátku dařilo až na malou pasáž uprostřed prvního poločasu, kdy nás N.P.C. zavřela díky 5 rohům v kuse. Hra nám šla od začátku skvěle. První, kdo mohl změnit skóre a prakticky nastřílet hattrick během pár minut byt Lukáš Chaloupský, který nejprve hlavičkou jen těsně netrefil branku, posléze ho vychytal dobře chytající brankář hostí. Další obrovskou šanci měl ve 14. minutě Filip Barták, který ale tváří v tvář selhal a gól nevsítil. Domácí se na nic moc nevzchopili a byli horším týmem. Další obrovské spálené šance zůstaly na nohách obou našich Lukášů. Nejprve nedokázal skóre změnit Chaloupský a o pár chvil později svojí šanci zahodil i Heblík. Další branku mohl vstřelit David Munzar, ale ten nastřelil pouze tyč. Jedinou velikou příležitost, kterou měli hráči domácích dokázal vychytat náš brankář. Bohužel naší neschopností jsme obdrželi branku ještě do konce poločasu. Tři naši hráči vyběhli na jediného Kutné Hory, ten hezkou přihrávkou uvolnil Kalfiřta Filipa a ten se sám proti brankářovi nemýlil a s pomocí tyče vsítil gól – 1:0. Poločas, který měl skončit 1:5, tak skončil 1:0 a my měli nad čím přemýšlet do druhé půle.

Před začátkem utkání

Druhý poločas začal v úplně stejném tempu, v jakém jsme hráli první poločas. Byli jsme jasně lepším týmem s míčem na sálovkách. Měli jsme z našeho pohledu mnoho šancí; výčtem Brunclík, Forman, Chaloupský, bohužel ani jedna neskončila vyrovnáním. Bezesporu největší šanci měl Filip Barták, který šel sám na brankáře přes celé hřiště, ale ani on jeden jediný vytoužený gól nedal. Další 100% šanci měl opět Lukáš Chaloupský, který mohl v tomto utkání nasázet minimálně hattrick, avšak ani tato šance neskončila brankou. Domácí tým nás často zastavoval za cenu faulu a v 15. minutě se vyfaulovali. Víme, kdo na tyto situace chodí, když je prodloužená penalta – David Munzar. První, kterou měl možnost kopat bohužel nedal. Brankář domácích ji vytěsnil na tyč. Opět jediná veliká šance N.P.C. přišla i ve druhém poločasu sám na Václavka se opět řítil Kalfiřt, toho ale náš gólman vychytal. Dvě minuty před koncem zápasu měl možnost srovnat opět David Munzar, opět z prodloužené penalty, ale ani tentokrát nedal! Bohužel pro nás David jinak spolehlivý střelec z prodloužených kopů, možná i nejlepší v celé lize si po dvou letech vybral nešťastnou chvilku a když neskončily ani tyto dvě situace brankou, tak jsme byli značně nalomení. I tak jsme dostali ještě šanci vyrovnat. Konkrétně sám na brankáře šel Forman, avšak neproměnil a ani hlavičku v posledních sekundách taky ne. Zápas tak skončil 1:0 pro N.P.C. Kutnou Horu. Když nedáme góla, tak vyhrát nemůžeme, věříme, že veškerou smůlu jsme si vybrali v tomto utkání.

 

Další utkání sehrajeme v sobotu 30.11. v derby proti Baníku Chvaletice od 19:15. Přijďte nás tak podpořit!

 

Utkání 1.ligy OFL Kolín: N.P.C. Kutná Hora 1:0 Juniors Přelouč FC

Branky: Kalifřt

Rozhodčí: Grund, Kopic Diváků: 25 Poločas: 1:0

Sestava:
Václavek Petr, Brunclík Josef, Forman ml. Robert, Bukovič Michal, Munzar David, Oliva Dominik, Heblík Lukáš, Chaloupský Lukáš, Barták Filip