Velký přehled z posledních zápasů

Vzhledem k tomu, že poslední report byl ze zápasu z Kutnou Horou, jsme se rozhodli našim fanouškům vytvořit jeden velký report z posledních pěti zápasů.

V sobotu 26.01. jsme nastoupili proti borcům z SKP Kolín „B“, který zaručoval velice vyrovnaný boj. Předzápasová prognóza se naplnila. Vedení jsme se ujali zásluhou Munzara, avšak hosté do poločasu stihli vyrovnat na 1:1. Druhý poločas jsme začali zle. Ze situace 3 na 1 jsme nastřelili pouze tyč a soupeř trestal protiútokem nemilosrdně na 1:2. Poté Kolín odskočil ještě více na 1:3, my jsme snížili díky Kubovi Černíkovi na 2:3. Bohužel, poté už střílel góly jen soupeř a výsledek se zastavil na skóre 2:6. Bohužel do utkání nezasáhlo mnoho našich hráčů z důvodu marodky v týmu.

2.liga OFL Kolín: Juniors Přelouč FC 2:6 SKP Kolín „B“

Branky: • Černík Jakub • Munzar David – • Teplý Josef – 2x • Soukup Marek • Vyhnánek Jakub • Hlaváč Jakub • Kudláček Michal

Rozhodčí: Ziegler – Grund  Diváků: 45, Poločas: 1:1

Sestava:
Forman st. Robert, Brunclík Josef, Bukovič Michal, Černík Jakub, Forman ml. Robert, Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Munzar David, Hudec Tomáš

Před dvěma týdny jsme odehráli utkání proti Realu Kolín „B“, kde jsme zvítězili jasnou převahou 7:3. První poločas jsme začali skvěle. Hráli jsme s lehkostí, s přehledem a byli jsme odměněni vedením 3:0, bohužel naše koncentrace polevila a soupeř dokázal snížit na 3:2. Druhý poločas jsme odskočili Realu na pomezí 5:2, postupně 6:3. Celkově jsme podali konečně pěkný a přesvědčivý výkon, který vedl ke třem bodům.

2.liga OFL Kolín: Real Kolín „B“ 3:7 Juniors Přelouč FC

Branky: • Homba Jiří • Oberreiter Jiří • Váňa Štěpán – • Černík Jakub – 2x• Forman nRobert – 2x • Krejčík Roman – 2x• Chaloupský Lukáš

Rozhodčí: Grund, Jiřík  Diváků: 25, Poločas: 2:3

Sestava:
Václavek Petr – Bukovič Michal, Brunclík Josef, Černík Jakub, Forman ml. Robert, Filip Barták, Krejčík Roman, Chaloupský Lukáš, Kasal Leoš

Druhý zápas jarní části sezóny jsme bohužel absolutně nezvládli. Chtěli jsme s Nučicemi zvítězit, avšak opak byl pravdou. Nesourodý výkon, bez kreativity, bez myšlenky. Po poločase jsme již prohrávali 2:0, navíc se zbytečnou červenou kartou Davida Munzara. V druhém poločase jsme ještě dokázali máknout a vyrovnat na 2:2, ale poté jsme se nesmyslně vrhli do útoku a výsledkem byli inkasované dvě branky soupeře a konečný výsledek 4:2 pro Nučice.

2.liga OFL Kolín: TJ Nučice 4:2 Juniors Přelouč FC

Branky: • Šulc Marek – 2x • Chromý Matěj  • Kubalík Filip – Chaloupský Lukáš – 2x

Rozhodčí: Pařez, Kracík Diváků: 20, Poločas: 2:0

ČK: Šulc Marek, David Munzar. ŽK: Kubalík Filip

Sestava:
Václavek Petr –
Barták Filip, Brunclík Josef, Černík Jakub, Kasal Leoš, Chaloupský Lukáš, Munzar David, Bukovič Michal, Krejčík Roman, Heblík Lukáš

Dohrávku druhého kola jsme sehráli hned šestého 6. ledna proti SKP Kolín. Zápas to byl vskutku plný zvratů; nejprve 2 parádní góly od borců z SKP, poté naše otočení zápasu ještě v prvním poločase na poměr 2:3. Druhá půle začala pro nás velice špatně, neboť soupeř po mnoha šancích opět otočil utkání na 4:3, nás zachránil Josef Brunclík 5 minut před koncem, když vyrovnal na 4:4.

2.liga OFL Kolín: SKP Kolín „B“ 4:4 Juniors Přelouč FC

Branky: • Soukup Marek – 2x • Vyhnánek Adam  • Špitálník Jiří – • Barták Filip  • Brunclík Josef • Černík Jakub • Vlastní

Rozhodčí: Pařez, Klobása Diváků: 10, Poločas: 2:3

Sestava:
Václavek Petr –  Krejčík Roman, Bukovič Michal, Kasal Leoš, Munzar David, Černík Jakub, Barták Filip, Brunclík Josef, Forman ml. Robert

View this post on Instagram

☑️ Pár těch fotek ze zápasu proti SKP Kolín!

A post shared by Juniors Přelouč FC (@juniors_prelouc_fc) on

A nakonec časově nejvzdálenější zápas proti Baníku Chvaletice „B“, kdy jsme v derby bohužel podlehli těsným výsledkem 3:2. Utkání jsme začali skvěle, když jsme vedli 1:0, za nedlouho bohužel domácí vyrovnali z prodloužené penalty. Bohužel, ve druhém poločase Baník šel do vedení 2:1, na které jsme ještě stihli zareagovat gólem Davida Munzara, leč nakonec byli štastnější domácí, když zvítězili 3:2. Utkání bylo možná až příliš plné karet a emocí.

2.liga OFL Kolín: Baník Chvaletice „B“ 4:4 Juniors Přelouč FC

Branky: • Doležal Petr • Fejl Dominik • Roubíček Radim – • Černík Jakub • Munzar David

Rozhodčí: Vala – Vosejpka Diváků: 25, Poločas: 1:1

ŽK: • Hrečín Jonáš• Fejl Dominik• Kuch Jiří

ČK: Novotný Vladimír, Brunclík Jan, Herman Lukáš – Chaloupský Lukáš, Heblík Lukáš