Informace o klubu

Juniors Přelouč FC vznikl za předpokladu známosti hráčů z fotbalového klubu FK Přelouč a jeho okolí. Příkladem jsou naše ročníky, které nastupují za náš klub. Vesměs se pohybujeme od 1996 do 1999 roku narození, což znamená, že náš věkový průměr nás řadí mezi nejmladší týmy v okresu Kolín. Průměr se pohybuje okolo 19-23 let. 

První zmínku o našem klubu fanoušci mohli uslyšet v roce 2016, kdy se klub začal formovat na různých letních a zimních turnajích. Prvním důkazem na turnaji v Přelouči 30.ledna roku 2016 jsme odehráli místní futsalový turnaj a skončili ve finále na druhém místě. V tehdejším týmu hráli na pozici brankáře: Petr Václavek, hráčů: Michal Bukovič, Filip Barták, David Munzar, Lukáš Heblík, Jan Rajnet a Roman Krejčík (pozn. na fotce chybí z důvodu zranění).

 

 

Druhým příkladem mohl být turnaj ve Chveleticích, kde jsme vybojovali velice slušné 2. místo za silného obsazení. Na fotce Petr Václavek, David Munzar, Robert Forman, Michal Bukovič, Lukáš Chaloupský, Roman Krejčík, Lukáš Heblík. S týmem odehráli také zápasy: Jakub Kmoníček a Dominik Fejl.

 

Za čtvrt roku opět jsme dokráčeli opět ve Chveleticích k našemu souzenému druhému místu. V tu chvílí se začala přebírat myšlenka založit druhý futsalový klub ve městě Přelouč. Píše se únor a na první schůzi klubu se začínají řešit věci ohledně názvu klubu, klubových barvách, logu a propagaci. Zkrátka věci, které pro nás byly předtím nepředstavitelné. Vzájemnou spoluprací došlo k výběru jména na „Juniors Přelouč FC„. Význam je jasný ze slova Juniors, kam se řadíme naším věkovým průměrem. Jako klubové barvy byly vybrány zlatá a černá, věřím, že i tato kombinace nás požene za touhou vítězství v každém zápase.

 

Znak

 

To byly, ale teprve začátky. Za nedlouho se daly věci do pohybu. Byl zvolen předseda klubu: Petr Václavek, který za pomoci ostatních hráčů dávali dohromady plány na z.s. (zapsaný spolek). Dne 30.05.2017 oficiálně klub Juniors Přelouč FC z.s. začal existovat. Přihlášení do soutěže proběhlo v létě roce 2017. Klub Juniors Přelouč FC je také zaregistrován jako řádný klub s ID oddílu: 

Od začátku října začaly první tréninkové jednotky s druhým klubem Mazáků Přelouč FC. A téže samostatné tréninkové jednotky pod vedením předsedy Juniors Přelouč FC.

V sezóně 2018/2019 Junioři obsadili druhou příčku ve II. OFL Kolín a vysloužili si tak postup do první ligy OFL Kolín, kterou sehrají v sezóně 2019/2020.

My jsme JUNIOŘI!

Zespoda, zprava: Leoš Kasal, Filip Barták, Michal Bukovič, Robert Forman, David Munzar, Jakub Černík, Lukáš Chaloupský.

Nahoře, zprava: Jan Rajnet, Roman Krejčík, Petr Václavek (B), Josef Brunclík, Lukáš Heblík.

 

Dále chybějí: Tomáš Hynek, Tomáš Hudec, Robert Forman st. (B)

 

Svůj první zápas Junioři sehráli dne: 19.11.2017 s klubem Baník Chvaletice „B“.

Nejvyšší výhra v historii klubu: Juniors Přelouč FC – SKP Kolín „B“ 9:5

Největší porážka v historii klubu: Juniors Přelouč FC – SK Olympik Mělník (pozn. účastník 1.VARTA futsal ligy) 0:10